Janka

Materstvo so sebou prináša krásne chvíle ale i nadbytočné kilogramy, ktoré má väčšina žien po pôrode problém zredukovať. S Jankou bol cieľ jasný. Naučiť sa stravovať, zlepšiť trávenie a zredukovať prebytočný tuk. Cieľ splnený !

Premena 1

Premena 2

Matej

Únava, slabá kondícia na ľade, ktorú mu spôsoboval nadbytočný vnútrobrušný tuk. Nemal čas sa správne stravovať, a tak si povedal DOSŤ! Správnym prístupom, a celkovým nastavením na racionálne stravovanie sa oplatilo začať.

Michal

Jedna operácia, druhá operácia... a kilá sa len tak ukladali. Mladý a ambiciózny klient si povedal stačilo! Takto to ďalej nejde. Prišiel, nastavili sme plánik, a kilá išli dolu jedna radosť. Konečne sa pomaly vracia k milovanému koníčku – futbal. Miško klobúk dole!

Premena 4

Premena 5

Pani H.

Žiť zdravý a plnohodnotný život v každom veku. Pani H. sa rozhodla dopriať svojmu telu všetky potrebné živiny, a pod dohľadom výživového poradcu aj zredukovať nadbytočný tuk. Už prvé dni cítila zmenu, ktorá ju motivovala pokračovať ďalej. Myslím, že sa nám to podarilo viac ako na výbornú.

Simona

,, Hlavne sa chcem cítiť dobre vo svojom tele a naučiť sa správne stravovať. “ Podarilo sa jej to. Okrem toho sa k nej pridal aj malý synček, ktorý začal jesť viac ovocia a zeleniny.

Premena 6

Premena 7

Zuzka

,,Merry ďakujem že som ťa našla“ sú slová tejto klientky, ktorá skáče od radosti zo svojho progresu. Po niekoľkých neúspešných diétach, obmedzeniach, rôznych fitness jedálníčkoch, nadmernom cvičení, sa rozhodla nájsť výživového poradcu, a začať od znova, s malou dušičkou, ale predsa. To čo dokázala po 4. mesiacoch je obdivuhodné!

Odoslaním formuláru súhlasím so spracovaním údajov

Túžite po premene? Napíšte nám

Zaujali Vás úspešné príbehy našich kientov? Staňte sa sa tiež našim klientom vyplnením formuláru a vyberte si z dostupných služieb. Nezabúdajte! Prvá konzultácia je u nás ZADARMO