ROBÍME TO, ČÍM ŽIJEME

Vďaka pravidelnému poradenstvu dokážeme klienta nastaviť na výživový plán tak, aby si dokázal v budúcnosti aj sám dlhodobo udržať dosiahnuté výsledky.
number-1
Nutri Studio
Vedieme k výsledkom
NUTRI STUDIO vytvára individuálne výživové plány, ktoré sú pre každého klienta vyrobené na mieru, kde zohľadňujeme jeho požiadavky, životosprávu a pristupujeme k nemu individuálne ako k jednotlivcovi.
number-2
Nutri Studio
Motivujeme klientov
NUTRI STUDIO ponúka širokospektrálne služby pre všetkých, ktorý sa rozhodli dať zdravie na prvé miesto. Poskytujeme profesionálne poradenstvo v oblasti výživy, pod dohľadom výživového poradcu.
Nutri Studio
Sme v tom s Vami

Ing. Mária Zelenajová

CEO Nutri studio

Vyštudovala strednú zdravotnícku školu v Nitre, a vysokú školu s odborom výživa ľudí na fakulte agrobiológie a potravinových zdrojov v Nitre na Slovenskej Poľnohospodárskej Univerzite. Už počas štúdia na vysokej škole absolvovala dvojročnú prax pod vedením výživového poradcu v Piešťanoch. Po úspešnom ukončení štúdia začala pracovať ako výživový poradca v Nitre. Vlastnú značku NUTRI STUDIO, sa rozhodla otvoriť v roku 2019, a poskytovať odborné poradenstvo v oblasti zdravia a výživy pre všetkých, ktorí chcú žiť plnohodnotný a zdravý život.